Vyhľadávanie

Kontakt

Agentúra-VK, s.r.o.
Agentúra-VK, s.r.o.
Panská dolina 54
949 01 Nitra

0948 740 159 - konateľ

agentura-vk@azet.sk

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

MVDr. Vincent Trubíni      

  

Ing. Klára Madová

  Som človek, ktorý sa dlhodobo zaoberá pomocou ľuďom pri ich zdravotných problémoch nie medikamentami, ale snažím sa im pomáhať prostredníctvom výživných doplnkov na prírodnej báze. Najmä s využitím Propolisu, Cesnaku medvedieho, Aloe vera a Včelieho peľu.

    Svoje vysokoškolské vzdelanie využívam ako majiteľka Agentúry-VK, s.r.o. Nitra, v ktorej som sa po smrti môjho otca MVDr. Vincenta Trubíniho, známeho na celom Slovensku, stala majiteľkou. Môj otec viac ako 8 rokov pomáhal zlepšovať zdravotný stav chorých ľudí. 

V tejto oblasti mám veľa poznatkov a skúseností, ale hlavne veľa spokojných klientov, ktorí využili moje rady a začali pravidelne užívať naše prírodné produkty, čím prospeli svojmu zdraviu. 

Všetko, čo ponúkame som odskúšala aj na sebe. Agentúra-VK, s.r.o. Nitra je známa ajv zahraničí, konkrétne v Rakúsku, kde pracujem so seniormi. 

Pri riešení svojich zdravotných problémoch sa obracajte nielen na mňa, ale aj na môjho syna Dr. Petra Madu, ktorý je konateľom spoločnosti.

Verím, že Vy, ktorí ste doteraz nenašli pomoc pri svojich zdravotných problémoch ju nájdete teraz užívaním našich výživových doplnkov. 

Sme najlacnejší na trhu. Nie sme mamutia firma a s každým spolpracujeme tak, akoby patril k našej rodine.

Radi odpovieme na Vaše otázky. Ozvite sa prosím na e-mailovú adresu našej agentúry, alebo na tel.číslo 0948 740 159.

Vaša Klára a Peter